Ankara En İyi denilince …

Ankara En İyi ,

ankara en iyi

Ankara’da hizmet veren her ticari faaliyet dalında, Ankaralıya sunulan her ürünle ilgili ve Ankara’da gerçekleşen her Aktiviteye faaliyete dair en iyileri belirleyen bir platformolmak amacı ile yola çıktık.

Adaylar Google araması ve sizlerin önerileri ile sayfamızda yer alabilmektedir. Asla ve asla hiç bir kategoriye ücret karşılığı aday konulmamaktadır, Adaylar sayfamıza eklenirken google yorumlarına ve sosyal medya yorumlarına dikkat edilerek titizlikle seçilmiştir.

Sayfamızda yer almak için üçüncü şahısların sizleri, kurumlarınızı veya iş yerlerinizi önermesi gerekmektedir. kişilerin kendilerini önermeleri dikkate alınmamaktadır. Sayfamıza eklediğimiz adayların sayfamız ile ticari bir ilişkileri yoktur.

Adayları Ankara’lıların belirlediği, Ankara’lıların oylarıyla sıralamaların oluşturulduğu, Ankara’lılar tarafından önerilen ve hem Ankara’lılara hem de yolu Ankara’ya düşen herkese rehber olabilecek bir platformu canlı tutacağız.
Başkentin yeni rehberi haline gelecek olan ve şehrin kalite standartlarını belirleyip, seviyeyi yukarı yönde geliştirmeyi amaç edinen bu girişime hizmet etmekten onur duymaktayız.

Kısa zamanda bir çok alanda Ankara’nın en iyileri sayfaları oluşturuldu. Googleda Ankara’nın en iyi aramasında ilk sıraya çıkmamız yanısıra bir çok arana kelimede ilk sayfalarda hatta ilk sıralarda yer almaya başladık. kısa zamanda çok hızlı ilerlememiz sizlerin sayfaya olan etkileşimleri sayesinde gerçekleşti.

Katılımlarınız, takipleriniz, katkı ve yorumlarınızla yol alabilmek dileğiyle.