Joker Ajans Ankara İçin Çalışıyor…

Ankara’nın ilk ve tek model ajansı olan Joker Ajans; erkek, kadın ve çocuk modellerinin yanı sıra farklı birçok alanda hizmet vermektedir…

Ankara FashionWeek, Model Akademi, Moda Dergi gibi oluşumları bünyesinde bulunduran Joker Ajans sadece Ankara değil birçok şehirde defile ve benzer organizasyonlara Koreograf Burak Özdemir ile imza atmaktadır.

Kendi Stüdyosunda, kendi modelleri ve çekim ekibi ile çalıştığı için sektörün hepsini bünyesinde barındıran tek ajanstır. Şehir Merkezinde Kiralık olan tek fotoğraf stüdyosu Ajansın bünyesindedir.

Joker Ajans bünyesinde Türk ve yabancı olmak üzere birçok hostes ve model bulunmaktadır.

Joker Ajans düzenlediği defilelerle, en özel çekimlerle, model akademisiyle, digital dergisi ve TV yayın organıyla Ankara’nın en güvenilir ajansı olarak anılmaktadır.

Joker Ajans; Çocuk ve genç modeller ile zengin bir kataloga da sahiptir.   Kadın, erkek ve çocuk modelleri ile mobilya, giyim, otel, mağaza, kapak, dergi gibi konularda profesyonel çekimleri ile de hizmet verir.

Moda evleri defilelerinden tutunda, ünlü markaların defilelerine kadar kendi modelleri ile Başkent’te adından sıkça söz edilen bir ajanstır Joker.  Bunun yanı sıra senede bir kez “Ankara FashionWeek”i yaparak her yıl yeni yüzler keşfeder..

.

Joker Ajans Aynı Zamanda Bir Eğitim Yuvasıdır…

Model Akademi ile çocuklar ve gençler için farklı eğitim sınıflarında modellik eğitimi vermeye devam etmektedir. Eğitim verdiği yeni yüzleri de çekim ve projelerinde kullanmaktadır.

MODELS OF TURKEY GÜZELLİK YARIŞMASI…

Birçok şehirde farklı güzellik yarışmalarının organizasyonunda ve defilelerde koreograf olarak yer almaktadır. 2009 dan beri düzenlenen Models of Turkey Güzellik yarışmasından çıkan modeller bugüne kadar ülkemize 5 dünya birinciliği getirdiler.

Hızla Çözüm Üretmek İstiyorsanız Joker Ajans Doğru Adres…

Joker Ajans’ta; Defile organizasyon, fotoğraf ve video çekimi, Tekstil ve moda tasarım sektörü başta olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren kurum ve firmaya model temini yapmaktadır. Yeni yetenekleri keşfederek yetenek yönetimini üstlenmektedir.

Joker; Katalog çekimleri, Provamankeni vb. tüm ihtiyaçlarınıza hızlı çözüm üretmektedir. Katalog çekimleri, fotoğraf ve video ve tanıtım filmleri da fuar tanıtım, açılış, defile organizasyonlarınızda hızlı ve sorunsuz hizmet vermektedir.

Basın ayağında da Ankara’da ilklerden birine imza atan ModaDergi ve ModaMagazinTV’de bir Joker Ajans kuruluşudur.

Mail veya instagram ile iletişime geçebilirsiniz.
[email protected]